O nas

Inspirujące kreacje wyglądają pięknie bez względu na porę roku i kształ ciała.

Jesteśmy pracownią szycia na miarę, gdzie znajdziesz profesjonalistów i innowacyjnej usłudze doradztwa w zakresie kreowania wizerunku i zapewnieniu odpowiedniej garderoby. Dzięki spotkaniom zarówno w pracowni jak i via Skype poznajemy wymagania i gust naszych klientek. Ułatwia nawiązanie relacji opartych na zaufaniu, co jest niezwykle ważne przy tworzeniu wyjątkowych kolekcji ubiorów skrojonych i dopasowanych oraz podkreślających wyjątkowość każdej klientki.

Wychodzimy naszym klientkom na przeciw i umożliwiamy indywidualne spotkania w naszym atelier poza godzinami pracy a także w Twoim domu czy w hotelu.

Dopasowana kreacja usatysfakcjonuje najwybredniejsze gusty

Styl jest naszą pasją

Zawsze innowacyjnie i profesjonalnie dążymy do doskonałości podążając za trendami w modzie.

Nasz proces

Zebranie miary

Pobierana jest miara z części ciała, na których uszyjemy kreację. Omawiany jest cały proces włącznie z szacowanym terminem realizacji oraz kwotą.

Projekty

Na podstawie zebranych oczekiwań i preferencji przygotowywanych jest kilka projektów, z których wybierany jest jeden. Oprócz projektu klientka wybiera tkaninę oraz dodatki.

Przymiarki

Podczas szycia na miarę wg. projektu konieczne są przymiarki, aby odzież odpowiednio się układała. Zdarza się, że konieczne jest powtórzenie przymiarki.

Wykonanie i odbiór

Ostatnie dopasowanie i Twoja kreacja jest gotowa do odbioru.